Kaubamaja kliendile juhis


Mis on kaubamaja

Kaubamaja on mugav võimalus tellida kaupu interneti teel. Kaubamajast saab osta nii eraisik kui ettevõte, kellel pole EPP OÜ- ga sõlmitud lepingut. Lepinguga äriklient kasutab tellimiskeskuse keskkonda.

Kaubamaja võimaldab:

• näha tooteid ja tootepilte
• toodetega seotud lisainfot
• näha sooduspakkumisi ja kampaaniakaupade infot ning tellida
• salvestada tellimusi püsitellimusena, vaadata tellimuste arhiivi, arvete arhiivi.
• kontakteeruda klienditeenindajaga keskkonnast väljumata
• lugeda uudiseid, kasutada foorumit

Kuidas registreeruda:

Registreeruda saab kasutades linki - registreeru. Tee valik, kas registreerud erakliendiks või ärikliendiks. Erakliendiks registreerub eraisik või ettevõte, kes ei soovi EPP OÜ-ga lepingut sõlmida.

 

Kuidas saada erakliendiks:

1. tutvu meie kasutustingimustega. Registreerudes aktsepteerid meie kasutustingimused ja annad nõusoleku nende järgimiseks. Kasutustingimustega saad tutvuda siin.
2. registreerumise alt tee valik -  registreerun erakliendiks
3. täida avalduse vorm
4. Sinu e-posti aadressile saadetakse info konto aktiveerimiseks.
5. aktiveeri konto klikkides kirjas olevale lingile
6. sinu kasutajakonto aktiveeritakse


Registreerunud erakliendina ostmine:

1. Logi sisse sisestades oma kasutajakonto andmed. Kui oled parooli unustanud, klõpsa lingil  - unustasin parooli?
2. Valida saab tooteid vasakul ääres olevast toodete loendist või ülamenüüst, kus tooted on grupeeritud – soodsad, kampaaniatooted, uued tooted ja kõik tooted. Vasakpoolses tooteloendis saab veel teha valiku ka kaubakategooriate või kaubamärkide lõikes. Kaubakategooriate valikus avanevad  põhikategooria all tema alla kuuluvad alamkategooriad ning järgmisena selle alla kuuluvad tooted. Täpsemat infot ( pilt, põhjalikum kirjeldus jm) toodete kohta näed siis kui klõpsad tootel. Ravipesu tellimiseks kasuta menüü Abimaterjalide all olevat Scudotexi suuruste tabelit.
3. Lisa tooteloendist valides kaubad ostukorvi, valides koguse lahtrisse soovitud kauba koguse. Kogust saab valida koguse lahtri ääres olevatest nooltest. Kui oled kaubad välja valinud vajuta nuppu Ostukorvi eelvaade. Juhul kui tellimuse tegemine jääb pooleli, salvestub ostukorv automaatselt.
4. Ostukorvis saab koguseid muuta, kaupu kustutada ja lisada. Tellimuse tegemiseks vajuta nuppu Edasi.
5. Ostukorvi eelvaates kontrolli tellitud kaubad ja kogused üle, vajadusel liigu tagasi ostukorvi ja tee parandusi. Kui kõik on nii nagu soovid, vajuta nuppu Edasi.
6. Tellija andmete lehel kontrolli kliendi andmed, vajadusel muuda. Vajuta nuppu Edasi.
7. Transpordi lehel vali transport. Vajuta nuppu Edasi.

8. Tutvu meie müügitingimustega ja aktsepteeri need pannes linnuke vastavasse lahtrisse. Aktsepteerides müügitingimused sõlmid meiega lepingu toodete ostuks. Müügitingimusi aktsepteerimata ei ole võimalik ostu sooritada.

Edasta tellimus. Edastatud tellimuse ostukorv automaatselt ei salvestu, soovi korral saab seda salvestada püsitellimusena ning seda saab hiljem kasutada uue ostukorvi koostamiseks. Selleks tuleb ostukorvi kinnitamise lehel valida alt salvesta püsitellimusena. Edastatud tellimused salvestuvad Arhiveeritud tellimuste alla.
9. Maksa ostu eest valides sobiv pangalink või krediitkaardiga maksmine.
10. Kauba arve saadetakse Sinu meiliaadressile.
11. Kaup saadetakse Sulle posti vahendusel 7 päeva jooksul.


Kauba kohaletoimetamine:

ELS
EPP OÜ edastab tellitud kaubad postiasutusse peale makse laekumist EPP OÜ arvelduskontole.
ELS Kuller on tervet Eestit kattev paindlike tingimustega kullerteenus. Saadetise kättetoimetamiseks helistatakse saajale ette ning lepitakse kokku üleandmiseks sobiv päev ja kellaaja vahemik (sõltuvalt piirkonnast kell 8.00 - 20.008.00 - 20.00 järgmise kolme päeva jooksul).